Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

ZŠ a MŠ Krušovice‚ okres Rakovník

Úspěchy našich žáků

11. 11. 2016 Naši 2 žáci z 5. ročníku se zúčastnili soutěže Bobřík informatiky v kategorii MINI. Pavlína Z. prošla otázkami s plným počtem bodů, Petr K. jich ztratil pouze pár. Gratulujeme oběma! 


I v letošním školním roce se naši žáci umístili na pěkných místech

v Logické olympiádě.  Další úspěch slavily naše žákyně 4. a 5. ročníku

v soutěži Koumák.

 

 

 

Ve čtvrtek 22. 9. jsme zaznamenali další úspěch. Čtyřčlenná skupina se zúčastnila okresního kola ekologické soutěže. V celkovém součtu bodů se sice na neumístila na postupových místech, avšak v soutěži pro žáky 1. stupně nazvané „Luštěninoriskuj“ svými vědomostmi a správným úsudkem získali Petr K., Jan F., Julie F. a Pavlína Zprvní místo! Velmi soutěžícím gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy. 

2015/2016

Žák Jonáš Fischer byl přijat na Gymnázium Z.Wintra v Rakovníku. Přijímací zkoušky zvládl bezchybně.yes

13. 11. se vybrané družstvo žáků účastnilo soutěže zručnosti mezi spřátelenými školami, kterou pořádala ZŠ a MŠ Mšec. Žáci vyráběli v průběhu 4hodin zadané  výtvory. Práce našich žáků, kteří byli zároveň i nejmladší ze všech, byla vyhodnocena odpornou porotou jako nejlepší a získali jsme 1. místo!

Žákyně 4. ročníku Kritýnka Hájková trvale slaví úspěchy v aerobiku. V říjnu 2014 získala ve své kategorii 2. místo v ČR! Velice gratulujeme a přejeme další úspěchy.

smiley

Červen 2014 Všichni čtyři žáci z 5. ročníku, kteří se hlásili do matematické třídy v ZŠ Nové Strašecí, byli po přijímacích zkouškách přijati! Gratulujeme!

Duben 2014 Tři žáci naší školy jsou členy hokejbalového týmu v Novém Strašecí. Jejich úspěchy nás těší samozřejmě také. 

12. 3. 2014 V pěvecké soutěži "Rakovnický slavíček" se naše žákyně 2. ročníku Pavlína Zárybnická umístila na 1. místě. Blahopřejeme i dalším zpěváčkům - Honzíkovi Šarochovi a Vojtovi Vernerovi.

 Za sponzorský dar v podobě odvozu děkujeme paní Šarochové a Zárybnické. Fotografie (kliknutím zvětšíte) poskytl DDM Rakovník a paní Šarochová. Děkujeme.yes

duben 2013 - Náš žák Marek Janoušek skončil na vynikajícím 2. místě  v přijímacím řízení na Gimnázium Z.Wintra v Rakovníku. Gratulujeme.

30. 5. 2012 Zúčastnili jsme se turnaje ve vybíjené, který pořádala Základní škola Mšec. Naši školu reprezentovali vybraní žáci z 3. - 5.ročníku. Ostatní spolužáci přispěli silným skandováním. Skončili jsme na krásném 3.místě, stříbro nás minulo opravdu o jediný bod.Fota ZDE.

 

Žák 5. ročníku Tomáš Vondříček byl po splnění přijímacích zkoušek v poměrně početné konkurenci přijat na víceleté gymnázium Zikmunda Wintera v Rakovníku. Velmi blahopřejeme.

***

V celostátní soutěži Matematický klokan skončil ve Středočeském kraji spolu s dalšími soutěžícími v mladší kategorii 

na 1. místě náš žák Jonáš Fischer. yes

Potěšilo nás zároveň, že bývalá žákyně naší školy, Natálie Svatková, skončila na 3.místě v kategorii pro žáky na II.stupni. Blahopřejeme všem.

Ve středu 14. 3. 2012  se v DDM Rakovník konala soutěž v recitaci. Naši třeťáci Markéta Z. a Martin V. se soutěže zúčastnili, přestože v jejich kategoriích se do dalšího kola nepostupovalo. Oba dva si vedli moc dobře a získali nejen cenné zkušenosti, ale i pochvalný list. Velmi jim děkujeme a gratulujeme. Děkujeme zároveň rodičům Zárybnickým za odvoz a doprovod obou dětí.yes

***

Zveřejňujeme výsledky testování z AJ ( poslech a čtení) a ze čtenářské gramotnosti ve 4. a 5. ročníku v průběhu listopadu 2011. Jak dopadli naši žáci v porovnání s dalšími školami můžete najít na grafech. Pro zvětšení klikněte přímo na jednotlivé grafy.

 

Velký úspěch našich žáků v celostátním testování ve čtenářské gramotnosti
  
 a v anglickém jazyce.
 

V pátek 20. 5. 2011 se družstvo 4 žáků naší školy zúčastnilo dopravní soutěže v Rakovníku. Byla to naše první účast, tudíž jsme byli mile překvapeni, že naše výprava získala 3. místo. Všem soutěžícím gratulujeme a děkujeme.

 
TOPlist